Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu 2017

XV Muzyczne Spotkania z Folklorem

Po raz XV w...

Prev Next

III miejsce na ALMMA 77 !!!

28 marca w Hali Sportowej Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji na ulicy Hugona Kołłątaja 2, podczas 77. edycji zawodów Amatorskiej Ligi MMA kibice mogli obejrzeć zmagania zawodników mieszanych sztuk walki, jak również brazylijskiego ju jitsu.

Podczas zeszłorocznej 66. edycji zawodów walczyło około 250 zawodników, organizatorzy liczyli, że w tym roku frekwencja będzie jeszcze wyiększa i przekroczy 300 osób, tak też się stało.

ALMMA 77 to również świetna impreza dla kibiców i fanów sportów walki. W zeszłym rok przez halę przewinęło się około 1000 osób. W tym roku mieliśmy dodatkową atrakcję w postaci startu młodego międzyrzeczanina Kamila Oniszczuka, który był najmłodszym zawodnikiem w kategorii seniorów do 77 kilogramów. Kategoria ta liczyła 8 zawodników. Kamil w swoich 3 walkach pokonał 2 rywali w ostatecznym boju niestety przegrał ze zwycięzcą zawodów i uplasował się na 3 miejscu, gdzie bój o brązowy medal przegrał z mocnym zawodnikiem reprezentującym Poznań.

1797340 865480920177170 7192954088289330532 n

Przypomnijmy że Kamil ma na koncie już kilka startów w imprezach jak:

III Puchar Polski NOGI (największa impreza tego typu),

III Puchar Dolnegośląska MMA (junior),

III Puchar Wielkopolski MMA (senior),

II Puchar Polski Zachodniej MMA (junior).

III miejsce na ALMMA 77 to jego najwyższe osiągnięcie jak do tej pory, liczymy na dalsze sukcesy i życzymy szczęścia na kolejnych zawodach !!!