Notice: Undefined variable: GK_TEMPLATE_MODULE_STYLES in /emiedzyrzecz2/templates/gk_news/component.php on line 22
emiedzyrzecz.pl | Strona Międzyrzecza - Grzegorz Halama w Międzyrzeczu !
Logo
Wydrukuj tę stronę

Grzegorz Halama w Międzyrzeczu !

Grzegorz Halama w Międzyrzeczu !

Występuje pod szyldem "Grzegorz Halama Oklasky". W Zielonej Górze od 1996 roku. Jest związany z tak zwanym Zielonogórskim Zagłębiem Kabaretowym oraz środowiskową wytwórnią filmową A'YoY. Nakręcił w jej ramach wiele własnych krótkich form filmowych, a zagrał między innymi w filmie Robin Hood - czwarta strzała oraz jedną z głównych ról w filmie Nakręceni. Już w sobotę zawita do Międzyrzecza!

 

Był członkiem kabaretu Hi-Fi do zakończenia jego działalności jesienią 2003.

Stał się popularny dzięki oryginalnej roli Śpiewającej Bakterii, a następnie jego parodia piosenek hip-hopowych pt. Śpiworki. Z tej piosenki pochodzi słynny tekst "Ja wiedziałem, że tak będzie". W roku 2000 piosenka ta przez trzy tygodnie utrzymywała się na pierwszym miejscu Listy Przebojów Trójki.

Obecnie z Jarosławem Jarosem przedstawia nowy program "Żule i bandziory". Wykreował parodystyczną postać "mało inteligentnego" Pana Józka – hodowcy drobiu z Chociul, który bardzo chętnie udziela się we wszelkich wywiadach. Pierwowzorem tej postaci jest nauczyciel Koszalińskiego Zespołu Szkół Elektroniczno Elektrycznych, do którego uczęszczał Grzegorz Halama. W latach 2002-2011 na antenie Polskiego Radia "Trójka" w programie "Urywki z rozrywki" co poniedziałek prezentował "Wywiady z Panem Józkiem".

Od 13 marca 2010, brał udział w programie muzycznym "Tylko nas dwoje" w którym znajdował się w gronie uczestników programu, jego partnerką i nauczycielką wokalną była Małgorzata Ostrowska.

Miejsce międzyrzecki Klub Kwinto Start 20:00
Wstęp 20 zł (bilety dostępne przy wejściu w dniu 23.05
Rezerwacje biletów email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel.600 089 044 lub bezpośrednio w klubie (od środy do niedzieli 18:00 - 24:00)

Copyright 2016 © emiedzyrzecz.pl All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone