Menu
Koncert Transu

Koncert Transu

Kwietniowy koncert Zespoł...

XIII Memoriał Edwarda Jancarza

XIII Memoriał Edwarda Jancarza

No to jedziemy, poniżej z...

Artrosis na żywo

Artrosis na żywo

 Duże instrumentariu...

Koncert Artrosis

Koncert Artrosis

Artrosis – polski zespół ...

DAS MOON w pełni

DAS MOON w pełni

Klub Muzyczny „Kwinto” w ...

DAS MOON ponownie w Międzyrzeczu!

DAS MOON ponownie w Międzyrzeczu!

Muzycy z nie zapomnianego...

Prev Next

Silna Stal to młoda Stal !!

Silna Stal to młoda Stal !!

Stal Gorzów na chwilę obecną może poszczycić się topowymi, polskimi juniorami, a już rośnie kolejna fala młodych, niezwykle utalentowanych żużlowców. Wśród nich znajdują się między innymi Marcel Studziński, Alan Szczotka i Rafał Karczmarz...

Marcel Studziński powoli rozpoczyna swoją przygodę z klasycznymi motorami żużlowymi. W mijającym sezonie ścigał się już na normalnym torze, ale na maszynach o pojemności do 125 ccm. Młody adept został wicemistrzem Europy w tej kategorii, oraz Indywidualnym Mistrzem Czech. - Mistrzostwa Czech składały się z pięciu rund. Ostatnia decydowała o mistrzostwie. Po zawodach śmiałem się, że nie udało mi się zdobyć mistrzostwa Polski, za to zostałem mistrzem Czech. Gorzej w tym roku poszło mi podczas mistrzostw świata, gdzie zająłem 16. miejsce na 24. uczestników - mówi Marcel.

Młody żużlowiec na razie nie ma znaczących planów na przyszły rok. Jak mówi, na razie chce skupić się na intensywnych treningach w zimę z gorzowskim klubem.

Marcel do klasy chodzi z innym adeptem speedway'a Alanem Szczotką. - Jesteśmy najmłodszymi zawodnikami w Stali, dopiero "raczkujemy", zostały nam dwa lata nauki do licencji i trzy lata do startu w normalnych zawodach. Cały czas chcemy się rozwijać, to jest taki etap, że albo się trzyma gaz albo rezygnuje całkowicie - dodał Marcel.

Powrót na górę
Info for bonus Review William Hill here.

Polecane

Gminy

O nas

Znajdź nas